HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında muhtelif şirketler bünyesinde uzun yıllar deneyim kazanmış kadromuzla "Doğru Yaklaşım - Dürüst Hizmet" düsturundan hareket ederek, hizmet alan kurumların en üst düzeyde verim alabileceği yapıyı oluşturup şirketimizi kurmuş bulunmaktayız.

İşimizin öncelikle "İnsan" odaklı olduğu bilinciyle altyapımızı hazırladık ve tüm bilgi birikimimizi aktarmak üzere yola çıktık.

İş Sağlığı ve Güvenliği uygulamalarının başarılı olmasında eğitimin rolünün büyük olduğunu biliyor ve her çalışanın bilinçlendirilmesinin sağlanması için çalışıyoruz. Zira kazaların büyük çoğunluğunun bilinç eksikliğinden kaynaklandığını biliyoruz.

Şirket kurucularımız İşyeri Hekimi Dr. Ömer Mızrak, A sınıfı İş güvenliği Uzmanı İlyas Yıldırım, B sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Ömer Türkmen ve C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Safa Şeker den oluşmaktadır.

Kurucu ortaklarımızın her biri, İş Sağlığı ve Güvenliği alanında fiilen hizmet vermekte olup yukarda saydığımız prensipler doğrultusunda hareket etmektedirler.

Sektörümüzün “en büyüğü” değil “en kaliteli” firması olarak kalmayı hedeflemekteyiz.

Saygılarımızla